fbpx

Broneerimine

 

NB! Broneeringsüsteemis aja broneerimise jaoks on vajalik sisselogimine ID-kaardi või Mobiil-ID-ga. Sisselogimine toimub peale sobiva kliiniku, teenuse ja aja valimist.

Kehtiva ID-kaardi või Mobiil-ID puudumisel helistage aja broneerimiseks palun meie kliinikusse.

Tähelepanu! Broneeringsüsteemis ei ole võimalik broneerida vastuvõtu aegasid meie kõikidele teenustele. Kui Te ei leia nimekirjast enda poolt soovitud teenust, võtke meiega ühendust meie kliiniku telefonidel. 

Bliss Dental Clinicus saab tasuda arvete eest vaid kohapeal sularahas või pangakaardiga!

NB! Veebibroneeringu kaudu ei saa broneerida Eesti Haigekassa alla 19-aastaste hambaravi visiidiaegu. Broneerimiseks võtke meiega ühendust!

Kui patsient ei ilmu teenuse osutamiseks kokkulepitud ajal kohale või loobub oma broneeritud ajast vähem kui 24 tundi enne visiidi või protseduuri algust, on tervishoiuteenuse osutajal õigus nõuda patsiendilt järgmisel korral visiiditasu kahekordses suuruses (ravikindlustuse seaduse § 70 lõige 6).

Info visiidi tühistamise kohta:

Kui te mingil põhjusel ei saa kokkulepitud ajaks arsti vastuvõtule tulla, palume sellest teada anda esimesel võimalusel helistades kliiniku regstratuuri.

Teie poolt äraöeldud aeg võib olla vajalik mõnele teisele patsiendile ja nii saame ka lühendada hambaravi järjekordi meie kliinikutes.