fbpx

Kaperavi

Hambad sirgeks breketivabalt

Mis on kaperavi?

Kaperavi on kaasaegne, esteetiline lahendus hambumuse korrigeerimiseks, et saavutada kaunis naeratus ja parem elu kvaliteet. Kaperavi saad läbida ilma oma igapäevaseid harjumusi muutmata.

Kaped on märkamatud ja eemaldatavad aparaadid, mis reastavad hambaid, rakendades õrna survet, mis suunab hambaid õigesse asendisse. Need on niosobisast materjalist, väga õhukesed ja läbipaistvad ning kaped toodetakse igale patsiendile individuaalselt lähtuvalt raviplaanist;

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, teaduslikult tõestatud raviprotokollidele ning kahekordsele kontrollsüsteemile on Ordoline viinud ravi läbipaistvate kapedega uuele tasemele ning sellega on võimalik korrigeerida ka kõige keerulisemaid valehambumusi. Koostöös Ordoline 3D planeerimistehnoloogiaga on patsiendil võimalik näha oma lõpp-tulemust enne raviga alustamist.

Kaunis naeratus efektiivselt ning märkamatult

Raviprotsess:

Esimesel visiidil arst kogub informatsiooni patsiendi hetkeseisust ja viib läbi raviplaani koostamiseks vajaliku diagnostika.

Sellel visiidil arst räägib raviplaanist, vastab küsimustee ning näitab ravi lõpptulemust läbi programmi.

Arst fikseerib vajalikud „nupukesed“ patsiendi hammastele ning annab kaasa esimesed kaped. Kontrollvisiidid on vähemalt iga 3-4 kuu tagant.

Ravi kestus sõltub patsiendi ravijuhtumi raskusastmest. Üldiselt kestab ravi 6 – 20 kuud, sellegipoolest on muutuseid näha kohe alguses.

Kui soovitud hambumus on saavutatud, siis annab arst valida erinevate retentsiooni võimaluste vahel, et hambad tagasi ei hakkaks nihkuma. See tagab, et uus naeratus jääb kestma.

Kaperavi eelised:

  • Nähtavad tulemused enne raviga alustamist
  • Teaduslikult tõestatud ravikvaliteet
  • Kaped on läbipaistvad ja seega nähtamatud
  • Lihtne, mugav ja valutu ravi
  • Kape eemaldamise võimalus muudab hambapesu hõlpsaks ja põhjalikuks ning võimaldab süüa mistahes toitu
  • Vähem kontrollvisiite arsti juurde, rohkem vabadust

Sinu unistuse naeratus on ainult ühe
sammu kaugusel!

Registreeri Ordoline kaperavi konsultatsioonile