fbpx

Suuhügieen

Valutu hammaste puhastus

Suuhügieeni olulisus

Enneta hamba- ja igemehaigusi, hoolitse kogu organismi tervise eest ja säästa oma raha hambaravilt. 

Miks on suuhügieen tähtis

Hambakaariese tekke juures mängivad olulist rolli bakterid, aeg ja toit. Bakterid suus on paratamatus. Mida kauem on katt hammastel, seda sures on kahju. Hambakatus olevad bakterid muudavad keskkonna happeliseks, mille tagajärjel muutub hambapind pehmeks. Kui aga katt õigeaegselt eemaldada, ei jää hambale püsivat kahjustust. Katu eemaldamata jätmisel pehmeneb hammas edasi ja tekib hambaauk ehk kaaries.

“Air-Flow” ehk pärlipesu

Protseduuri käigus eemaldatakse hammastelt kergemad ladestused ja hammastele aja jooksul tekkinud tumedad plekid. Puhastuse käigus ei kahjustu hambapind ning tulemuseks on säravad ja siledad hambad!

Hammaste ultrahelipuhastus

See on üks kõige kaasaegsem ja ohutum hammaste professionaalse puhastamise meetod. See seisneb hambakivi ja -katu eemaldamises hambaemaililt spetsiaalse seadme (ultraheliskeileri) abil, mõjutades juba tekkinud hambakivi pinda ultraheli vibratsiooniga.

Rahulolu garantii

Mõlemad protseduurid ei kahjusta emaili ja on soovituslik läbi viia kaks korda aastas. Vajadusel ja patsiendiga konsulteerides kasutatakse tugevamate ladestuste eemaldamiseks ultrahelipuhastust.